Partneri

 alt=
Peugeot

Autorizovaný predaj osobných a úžitkových automobilov, skúšobné jazdy, zárucný a pozárucný servis, garancia mobility, leasing a poistenie, výkup vozidiel, jazdené vozidlá, nákup a predaj vozidiel cez internet.

 alt=
Hotel Pelikán ***

Situovaný v centre mesta Lučenec ponúka komfortné ubytovanie s hotelovou kuchyňou a barom, v izbách zahŕňajúcich dvojlôžkové izby a apartmány.

 alt=
Hotel Kras

Príjemný mestský hotel v centre mesta Rožňava ponúka ideálne miesto pre spojenie biznisu a oddychu, využiť môžete tiež hotelovú kuchyňu a bar. Pobyt Vám spríjemní rodinná atmosféra.

 alt=
Mäsokombinát NORD

Spoločnosť Mäsokombinát NORD SVIT, s.r.o., tak ako aj iné, žije zo záujmu zákazníkov o svoje výrobky.  Spoločnosť sa snaží o to, aby potreby svojich zákazníkov uspokojovala lepšie ako konkurencia.

 alt=
TAMI

Tatranská mliekareň je situovaná v blízkosti najvyššieho pohoria na Slovensku - Vysokých Tatier. Nachádza sa v meste Kežmarok a dodáva svoje mliečne produkty zákazníkom na Slovensku, v Čechách a Maďarsku.

 alt=
AGRO TAMI

Nitrianska mliekaren má už vyše 70-rocnú tradíciu. Prvá prevádzka na výrobu mliecnych špecialít vznikla v meste pod Zoborom ešte v roku 1932. Od tých čias sa výroba stále rozširuje.

 alt=
IKA TRANS

Spoločnosť IKA TRANS bola založená v roku 1991. Predmetom činnosti spoločnosti sú vnútroštátne zasielateľstvo, služby colnej deklarácie, výroba a distribúcia tepla, výroba a distribúcia elektriny.

 alt=
Syráreň HAVRAN

Pretože syr v sebe ukrýva to najlepšie z krajiny, v ktorej prichádza na svet. Nech ste kdekolvek, rozpráva vo vašich ústach celý jej príbeh.

 alt=
COSMOS TRADING s.r.o.

Spoločnosť sa zaoberá nákladnou kamiónovou prepravou a výrobou potravinárskych obalov.